Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKULPTUR, Sino-tibetansk, 1900-tal, sittande Buddha på dubbel lotustron, patinerad metall, höjd 23 cm
Zustandsbeschreibung
Visst ytslitage
839198
2020-11-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner