Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKULPTUR, Sino-tibetansk, 1900-tal, sittande Buddha på dubbel lotustron, patinerad metall, höjd 23 cm

Zustandsbeschreibung

Visst ytslitage

839198

2020-11-21