Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, Sino-Tibetansk, 1900-tal, liggande Buddha, patinerad metall, mått 28,5x8,5x16,5 cm
Visst ytslitage, mindre bristningar
839200
2020-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här