Vrilskålar kåsa

Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa
Vrilskålar kåsa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VRILSKÅLAR, 6 st, KÅSA, 1900-talets andra hälft, björk, längd ca 12-60 cm

Brukslitage

839224

2020-11-12