Ruth Milles skulptur

Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur

Klubbat för:

5 000 SEK

1 500 SEK

RUTH MILLES (1873-1941): Två flickor, signerad Ruth Milles, lergods, märkt Paris, höjd 17cm

Smärre nagg

839226

2020-11-13