Miniatyrer stengods 1900-tal

Miniatyrer stengods 1900-tal
Miniatyrer stengods 1900-tal
Miniatyrer stengods 1900-tal
Miniatyrer stengods 1900-tal
Miniatyrer stengods 1900-tal
Miniatyrer stengods 1900-tal
Miniatyrer stengods 1900-tal
Miniatyrer stengods 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MINIATYRER, 19 st, stengods, keramik, vaser samt skålar, bl a, Rolf Palm, Gunnar Borg, höjder ca 3-11 cm

Krackeleringar förekommer

839236

2020-11-25