Skulptur lergods E Geörcs L

Skulptur lergods E Geörcs L
Skulptur lergods E Geörcs L
Skulptur lergods E Geörcs L
Skulptur lergods E Geörcs L
Skulptur lergods E Geörcs L
Skulptur lergods E Geörcs L
Skulptur lergods E Geörcs L
Skulptur lergods E Geörcs L
Skulptur lergods E Geörcs L
Skulptur lergods E Geörcs L
Skulptur lergods E Geörcs L
Skulptur lergods E Geörcs L
Skulptur lergods E Geörcs L
Skulptur lergods E Geörcs L

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

E GEÖRCS L, skulptur, 1930/40-tal, terracotta, i form av kvinnobyst, signerad E Geörcs L, höjd 24 cm

Fläckar och slitage

839242

2020-11-14