Vas Werkmäster

Vas Werkmäster
Vas Werkmäster
Vas Werkmäster
Vas Werkmäster
Vas Werkmäster
Vas Werkmäster
Vas Werkmäster
Vas Werkmäster
Vas Werkmäster
Vas Werkmäster
Vas Werkmäster
Vas Werkmäster

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JERK WERKMÄSTER, vas, Nittsjö, 1900-talets andra hälft, grönglaserad, undertill märkt, höjd ca 38 cm

Repor

839246

2020-11-13