Armbandsur Longines

Armbandsur Longines
Armbandsur Longines
Armbandsur Longines
Armbandsur Longines
Armbandsur Longines
Armbandsur Longines
Armbandsur Longines
Armbandsur Longines
Armbandsur Longines
Armbandsur Longines
Armbandsur Longines
Armbandsur Longines
Armbandsur Longines
Armbandsur Longines

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LONGINES, armbandsur herr, guld på stål, armbandet i 18 k guld, (ca 30 g), längd ca 20,5 cm

Några länkar på armbandet skadade, repor på glaset, slitage, funktionen garanteras ej

839247

2020-11-17