Terrin samt lock Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN, LOCK, 2 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, längd ca 32 cm

Locket ej tillhörande, nagg, slitage

839250

2020-11-14