Svenska Fåglar

Svenska Fåglar
Svenska Fåglar
Svenska Fåglar
Svenska Fåglar
Svenska Fåglar
Svenska Fåglar
Svenska Fåglar
Svenska Fåglar
Svenska Fåglar
Svenska Fåglar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WRIGHT, MAGNUS, - WILHELM, - FERDINAND VON. Svenska fåglar. 2 uppl. Text Einar Lönnberg. I-III. Stockholm 1927-29

Banden med smärre slitage o skador, delvis blekt

839256

2020-11-12