Skulptur Shiva
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR i form av Shiva, 1800-tal, brons, höjd ca 13,5 cm
Ingår i temaauktionen "Orientalika från butiken Bocca Tigris"
Kuntoraportti
En tapp till tronrns rygg fattas, bruks och åldersrelaterat slitage
839276
Päivämäärä:
2020-11-13