Skulptur Shiva

Skulptur Shiva
Skulptur Shiva
Skulptur Shiva
Skulptur Shiva
Skulptur Shiva
Skulptur Shiva
Skulptur Shiva
Skulptur Shiva
Skulptur Shiva
Skulptur Shiva

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SKULPTUR i form av Shiva, 1800-tal, brons, höjd ca 13,5 cm

Ingår i temaauktionen "Orientalika från butiken Bocca Tigris"

Kuntoraportti

En tapp till tronrns rygg fattas, bruks och åldersrelaterat slitage

839276

Päivämäärä:

2020-11-13