GIORGIO VIGNA glasobjekt föreställande blomma

Klubbat för:

5 600 SEK

5 000 SEK

GIORGIO VIGNA, "Fuochi Iridati", skulptur/objekt, Venini, Italien, glas samt koppar, signerad samt daterad 2004, etikettmärkt, höjd ca 11, diameter ca 18 cm

Bruksspår

839288

2020-11-17