Klubbat för:
5 600 SEK
5 000 SEK
GIORGIO VIGNA, "Fuochi Iridati", skulptur/objekt, Venini, Italien, glas samt koppar, signerad samt daterad 2004, etikettmärkt, höjd ca 11, diameter ca 18 cm
Bruksspår
839288
2020-11-17