Rökelsekar Kina

Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RÖKELSEKAR, 1800/1900-tal, Kina, patinerad brons, höjd ca 17 cm

Ingår i temaauktionen "Orientalika från butiken Bocca Tigris"

Åldersrelaterat slitage

839291

2020-11-13