Hilding Linnqvist

Hilding Linnqvist
Hilding Linnqvist

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILDING LINNQVIST (Sverige, 1891-1984): sydländsk by, akvarell, signerad, bildstorlek 21 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

839307

2020-11-18