Olle Krantz

Olle Krantz
Olle Krantz
Olle Krantz
Olle Krantz

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OLLE KRANTZ (1906-1999), olja på duk, signerad, två tuppar, bildmått 50x69 cm.

Framstår i gott skick

839322

2020-11-19