Byrå med stenskiva rokokostil

Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanerad i olika träslag, draghandtag och beslag i mässing, profilerad skiva, höjd ca 80, 90x47 cm, nyckel finns

slitage

839332

2020-11-14