Vera Nilsson litografi

Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): komposition med figur, signerad samt provtryck, ca 58x45 cm

Ej examinerad ur ram

839336

2020-11-17