Carl Wilhemsson

Carl Wilhemsson
Carl Wilhemsson
Carl Wilhemsson
Carl Wilhemsson
Carl Wilhemsson
Carl Wilhemsson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL WILHELMSSON (1866-1928): "Näcken vid källan", akvarell, även målning a terg , signerad C Wilhelmsson, bladstorlek 34x16 cm

Ej examinerad ur ram

839337

2020-11-17