Skål på fot Elis Bergh

Skål på fot Elis Bergh
Skål på fot Elis Bergh
Skål på fot Elis Bergh
Skål på fot Elis Bergh
Skål på fot Elis Bergh
Skål på fot Elis Bergh

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELIS BERGH, skål på fot, Kosta, blåtonatglas, slipad och förgylld dekor, signerad B 206, höjd ca 22, diameter 23 cm

Bruksspår, mindre nagg

839354

2020-11-25