Vas Elis Bergh

Vas Elis Bergh
Vas Elis Bergh
Vas Elis Bergh
Vas Elis Bergh
Vas Elis Bergh
Vas Elis Bergh
Vas Elis Bergh
Vas Elis Bergh

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELIS BERGH, vas, Kosta, blåtonatglas, slipad och förgylld dekor, signerad B 224, höjd ca 41 cm

Bruksspår

839356

2020-11-25