Skåp i barockstil

Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets första hälft, 2 delar, barockstil, ek, C.E. Jonsson Snickeri, skuren dekor, spegeldörrar med fasettslipat glas, beslag i mässing, höjd 233, 127x49 cm

Bruksslitage

839367

2020-11-15