Besticksuppsättning GAB
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BESTICKSUPPSÄTTNING, 77 dlr, silver, GAB, Stockholm 1960/70-tal, bestående av: 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 matskedar, 12 efterrättsgafflar, 9 efterrättsknivar, 6 kaffeskedar, 12 teskedar samr soppslev, vikt ex knivar med rostfritt blad ca 1668g
Repor, enstaka med gravyr på baksida
839394
2020-11-25