Besticksuppsättning GAB

Besticksuppsättning GAB
Besticksuppsättning GAB
Besticksuppsättning GAB
Besticksuppsättning GAB
Besticksuppsättning GAB
Besticksuppsättning GAB
Besticksuppsättning GAB
Besticksuppsättning GAB

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BESTICKSUPPSÄTTNING, 77 dlr, silver, GAB, Stockholm 1960/70-tal, bestående av: 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 matskedar, 12 efterrättsgafflar, 9 efterrättsknivar, 6 kaffeskedar, 12 teskedar samr soppslev, vikt ex knivar med rostfritt blad ca 1668g

Repor, enstaka med gravyr på baksida

839394

2020-11-25