Sidobord Yngve Ekström

Sidobord Yngve Ekström
Sidobord Yngve Ekström
Sidobord Yngve Ekström
Sidobord Yngve Ekström
Sidobord Yngve Ekström
Sidobord Yngve Ekström
Sidobord Yngve Ekström
Sidobord Yngve Ekström

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, sidobord, Swedese, 1970-tal, furu, tidningshylla, på hjul, undertill brännmärkt, höjd ca 56, 60x55 cm

Bruksslitage

839399

2020-11-14