Skulpturer Japan

Skulpturer Japan
Skulpturer Japan
Skulpturer Japan
Skulpturer Japan
Skulpturer Japan
Skulpturer Japan
Skulpturer Japan
Skulpturer Japan

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

SKULPTURER, 1 par, trä, Japan, samtida, folkkonst, Mingei, höjd ca 36-38 cm

PROVENIENS: Inköpta på Svenskt Tenn

Smärre repor

839423

2020-11-14