Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
SKULPTURER, 1 par, trä, Japan, samtida, folkkonst, Mingei, höjd ca 36-38 cm
PROVENIENS: Inköpta på Svenskt Tenn
Smärre repor
839423
2020-11-14