Tändsticksaskar silver

Tändsticksaskar silver
Tändsticksaskar silver
Tändsticksaskar silver
Tändsticksaskar silver
Tändsticksaskar silver
Tändsticksaskar silver
Tändsticksaskar silver
Tändsticksaskar silver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TÄNDSTICKSASKAR / HÅLLARE, 14 st, silver, bl a England 1800-tal, höjder ca 3,5-6 cm, total vikt ca 282g

Slitage

839435

2020-11-25