Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TÄNDSTICKSASKAR / HÅLLARE, 14 st, silver, bl a England 1800-tal, höjder ca 3,5-6 cm, total vikt ca 282g
Slitage
839435
2020-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här