Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DEKORATIONSFAT, 1 par, gjutjärn, 1800-tal, profilerat brätte, antikiserande dekor med motiv efter Bertel Thorvaldsen, diameter ca 21 cm
Rost, slitage
839436
2020-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här