Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD, engelsk stil, med utdragsskivor, fanerat i mahogny och pyramidmahogny, höjd 58 108-159x59 cm
Mindre bruksslitage
839437
2020-11-14