Olle Baertling serigrafi

Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981):
Komposition, signerad och daterad Baertling 1967-68, nr 34 ur mappen The Angles of Baertling, färgserigrafi, bladmått 19x39 cm

839457

2020-11-15