Lars Strunke akvarell

Lars Strunke akvarell
Lars Strunke akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS STRUNKE, (född 1931): "Skugga över landskap", signerad och daterad L Strunke -83, akvarell, bildmått 52x66 cm

839477

2020-11-15