SALVADOR DALI: L´homme et la fleur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): L´homme et la fleur, signerad Dali, numrerad E.A. litografi, 76x55,5 cm.

Litteratur: Field 72-5

Ej examinerad ur ram

839480

2020-12-19