Valdemar Pyysiäinen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VALDEMAR PYYSIÄINEN (1902-1978): Figurkomposition, signerad och daterad -61, olja på duk, 54x68 cm

839484

2020-11-15