Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MAC HAMILTON (född 1952): Stilleben, signerad, pastell, bildmått 75x55 cm
PROVENIENS: Galleri Blanche
Zustandsbeschreibung
839498
2020-11-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner