Einar Palme oljemålning

Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

EINAR PALME (1901-1993): Motiv med strand, signerad och daterad Einar Palme - 1969, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 45x23 cm

839513

2020-11-17