Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, England, 1800-talets slut, med två upphöjda delar på sidorna, 2 fasta hyllplan, fanér i mahogny, med belysning, nyckel finns, höjd ca 182 samt 120x40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, smärre fanérskador, bakbenen något korta vilket ger ostadighet, funktionen på belsyningen garanteras ej

839527

2020-11-15