Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GEORG JENSEN, skål, silver, modell 42, daterad 1918, med "hänkel", höjd ca 7 cm, vikt ca 110 g
En bristning i hänkeln, bruks och åldersrelaterat slitage
839531
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här