Sockerskrin i silver

Sockerskrin i silver
Sockerskrin i silver
Sockerskrin i silver
Sockerskrin i silver
Sockerskrin i silver
Sockerskrin i silver
Sockerskrin i silver
Sockerskrin i silver

Klubbat för:

4 000 SEK

3 000 SEK

SOCKERSKRIN, silver, 1800-tal, London, höjd ca 13 cm, vikt ca 473 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

839533

2020-11-15