Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SILVER, 11 dlr, bägare, saltkar, ströare mm, bl a engelska stämplar, Mgab mfl, höjder ca 2-10 c, vikt ca 311 g

Slitage

839545

2020-11-25