Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SILVER, 18 delar, 1900-tal, bl a CG Hallberg, Stockholm, 12 mockaskedar längd 10,5 cm, kaktång längd 14 cm, tesked längd 11 cm, pickelsgaffel längd 9 cm, 2 sockertänger längd 9 och 11 cm, sockerströare längd 12,5 cm, total vikt 254 g

Lättare bruksskick

839555

2020-11-29