Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SILVER, 22 dlr, skedar, ströare, saltskedar, 18/1900-tal, bl a, engelska stämplar, August Arnesen, Carl Peter Norlin, längder ca 6-16 cm, vikt ca 241 g
Slitage, gravyr
839557
2020-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här