Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SILVER, 22 dlr, skedar, ströare, saltskedar, 18/1900-tal, bl a, engelska stämplar, August Arnesen, Carl Peter Norlin, längder ca 6-16 cm, vikt ca 241 g

Slitage, gravyr

839557

2020-11-25