Hjördis Nilsson gipsskulptur

Hjördis Nilsson gipsskulptur
Hjördis Nilsson gipsskulptur
Hjördis Nilsson gipsskulptur
Hjördis Nilsson gipsskulptur
Hjördis Nilsson gipsskulptur
Hjördis Nilsson gipsskulptur
Hjördis Nilsson gipsskulptur
Hjördis Nilsson gipsskulptur
Hjördis Nilsson gipsskulptur
Hjördis Nilsson gipsskulptur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HJÖRDIS NILSSON, skulptur, gips, föreställande ängel med vingar, signerad och daterad Hjördis N Tm 1931, höjd ca 40 cm

839559

2020-11-15