Hörn skåp för vägg

Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg
Hörn skåp för vägg

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, vägghängt, 1900-tal, glasade skåpdörrar , höjd ca 73 cm, 37x37 cm

Åldersslitage

839577

2020-11-17