Akvarell Virginia Larsson
Valmis
2020-11-25
839578
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
VIRGINIA LARSSON (1844-1893): Motiv från Venedig, signerad, daterad 1884, akvarell, ca 28x46 cm