Oljemålning Beppe Wolgers

Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

BEPPE WOLGERS (1928-1986): Landskapsmotiv, signerad Beppe Wolgers, olja på duk, ca 37x45 cm

839582

2020-11-25