Karmstolar Myrstedt & Stern

Karmstolar  Myrstedt & Stern
Karmstolar  Myrstedt & Stern
Karmstolar  Myrstedt & Stern
Karmstolar  Myrstedt & Stern
Karmstolar  Myrstedt & Stern
Karmstolar  Myrstedt & Stern
Karmstolar  Myrstedt & Stern
Karmstolar  Myrstedt & Stern
Karmstolar  Myrstedt & Stern
Karmstolar  Myrstedt & Stern
Karmstolar  Myrstedt & Stern
Karmstolar  Myrstedt & Stern

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets början, etikettmärkta Myrstedt & Stern Stockholm, klädda med randig textil sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

839586

2020-11-18