Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, omkring 1900-talets mitt, möjligen DUX, textilklädsel av Bitte stenström, "Leonard", sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

839589

2020-11-18