Damskrivbord 1900-talets början
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMSKRIVBORD SAMT SIDOBORD, 1900-talets första hälft , två lådor , uppsats, etilettmärkt Myrstedt& Stern, höjd ca 76, 59x100 cm, sidobord 45x39, höjd 70 cm
Nyckel finns
Bruksslitage , del av skivan krackelerad
839600
2020-11-18