Damskrivbord 1900-talets början

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD SAMT SIDOBORD, 1900-talets första hälft , två lådor , uppsats, etilettmärkt Myrstedt& Stern, höjd ca 76, 59x100 cm, sidobord 45x39, höjd 70 cm
Nyckel finns

Bruksslitage , del av skivan krackelerad

839600

2020-11-18