Oscar Reuterswärd akvarell

Oscar Reuterswärd akvarell
Oscar Reuterswärd akvarell

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): "Perspective japonaise nr 260 cd", signerad Oscar Reuterswärd, akvarell och tusch, 48x34 cm

839601

2020-11-15