Uppläggningsskedar silver

Uppläggningsskedar silver
Uppläggningsskedar silver
Uppläggningsskedar silver
Uppläggningsskedar silver
Uppläggningsskedar silver
Uppläggningsskedar silver
Uppläggningsskedar silver
Uppläggningsskedar silver
Uppläggningsskedar silver
Uppläggningsskedar silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

UPPLÄGGNINGSSKEDAR, 2 st., silver, stämplade SGA, 1924, längd ca 19 cm, vikt ca 108 g, i orginaletui från Södermalms Guldsmedsaffär,

Smärre slitage

839609

2020-11-18